Relax House Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 100 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 8 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    Relax House Villa Giardini-Naxos van 100 vierkante meter ligt op 2 km afstand van de Porta Catania en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving. Deze 2-slaapkamer villa is geschikt voor 9 gasten en biedt wandelen om de vrijetijdsbesteding van de gasten te diversifiëren.

    Dit vakantiehuis vindt u binnen een autorit van 10 minuten vanaf het Oud Theater van Taormina. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Saraceense kasteel, gelegen 3 km verder.

    De ramen van de gesitueerde in Giardini-Naxos Relax House Villa kijken uit op de tuin.

    De 2-badkamer woning biedt een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven in een kitchenette. Gasten kunnen Italiaanse gerechten proberen in Antica Pasticceria Salamone, op een klein stukje lopen van deze villa. Dalmazio bushalte ligt op 5 minuten wandelen ervandaan, zodat je Giardini-Naxos kunt ontdekken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 16:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer19083032C210923,IT083032C29WVD6G2G

    Kameropties bij Relax House Villa Giardini-Naxos

    De ramen van de gesitueerde in Giardini-Naxos Relax House Villa kijken uit op de tuin.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Relax House Villa Giardini-Naxos Buitenkant foto Relax House Villa Giardini-Naxos Gangen foto Relax House Villa Giardini-Naxos Kamer foto Relax House Villa Giardini-Naxos Wastafels foto Relax House Villa Giardini-Naxos Bedden foto Relax House Villa Giardini-Naxos Faciliteiten foto Relax House Villa Giardini-Naxos Voorzieningen foto Relax House Villa Giardini-Naxos Kamer foto Relax House Villa Giardini-Naxos Buitenkant foto Relax House Villa Giardini-Naxos Skyline foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 100 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Relax House Villa Giardini-Naxos

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Catania-Fontanarossa
    50.5 km

    Bezienswaardigheden (10)

    Greek Ruins
    600 m
    Colonne Naxos
    650 m
    Castello di Schisò
    1.3 km
    Archeologisch Museum
    1.3 km
    Port of Giardini Naxos
    1.3 km
    Cappella Madonnina del Porto
    1.3 km
    Lido Mazzaro
    1.4 km
    Centro Commerciale "I Gabbiani"
    1.6 km
    Taormina Mare
    3.5 km
    Greek Amphitheater
    3.7 km

    Gastbeoordelingen van Relax House Villa Giardini-Naxos

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Relax House Villa?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Relax House Villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis kunnen onder andere het Saraceense kasteel (3 km), de Porta Catania 2) en het Oud Theater van Taormina 3,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Relax House Villa Giardini-Naxos